Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Шкільне харчування. Їдальня Голинського ліцею запрацювала по-новому (ФОТО)

Переглядів: 737

Їдальня Голинського ліцею, яка розрахована на 120 посадочних місць, запрацювала по-новому.

Її укомплектували необхідним устаткуванням, зробили капітальний ремонт харчоблоку та обіднього залу, повідомляє «Калуш ФМ», посилаючись на сторінку ліцею у Facebook.

«Працівникам їдальні вдалось розробити спеціальне меню, яке підвищило бажання учнів харчуватися тут, вплинуло на розвиток культури здорового харчування, а також частково змінило їх ставлення до їжі загалом», – йдеться у дописі.

Також у їдальні виконуються всі санітарно-епідеміологічні норми та вимоги щодо організації харчування учнів. Медична сестра систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень.

Учні початкових класів харчуються безкоштовно, що є неабияким плюсом для сімейного бюджету. Організацію харчування здійснює приватний підприємець Віталій Стефанишин.

«Сподіваємося, що ці зміни позитивно вплинуть на здоров’я та настрій наших дітей», – додають педагоги.

Нагадаємо, що 31 грудня 2020 року виконком затвердив категорії школярів, яких забезпечуватимуть безкоштовними сніданками, і вартість харчування на один день. Відповідно до прийнятого рішення, безкоштовними сніданками забезпечуються 3 858 учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Калуської міської об’єднаної територіальної громади. Вартість харчування для них становить 14 гривень на день.

Додамо, що Калуш єдиний в області безкоштовно харчує школярів.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Голинь ліцей харчування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: