Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Сім’я – осередок любові!». Відбулася зустріч з представниками опікунських сімей (ФОТО)

Переглядів: 181

16 травня у Калуському міському центрі соціальних служб відбувся круглий стіл «Сім’я – осередок любові!» за участі заступниці міського голови Наталії Кінаш.

Спільно з фахівцями із соціальної роботи Калуського міського центру соціальних служб та представниками опікунських сімей міста зустрілися за круглим столом, щоб обговорити нагальні потреби тих, хто взяв на себе нелегку долю опікуна та подякувати за надане дитині право жити в сім’ї, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Захід відбувся у рамках Міжнародного дня сім’ї з вдячністю за реалізований проєкт «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи-ризику», який реалізовувався в Калуській територіальній громаді в партнерстві з «Лігою соціальних працівників України» в Івано-Франківській області.

На сьогодні центр працює із 67 опікунськими сім’ями, які проживають у Калуській громаді.

Опікуни з приємністю оцінили надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи та належну психологічну підтримку їхнім сім’ям, роботу з їхніми вихованцями та можливість підвищувати свій батьківський потенціал. 

Домовилися надалі зустрічатися в групі взаємодопомоги при Калуському міському центрі соціальних служб. Доброю відзнакою за працю опікунів стали щедрі дарунки від Дитячого фонду ООН «Юнісеф» та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Схожі матеріали за тегами: «Сім’я – осередок любові!» круглий стіл

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: