Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Скороход Мар’ян Закальницький дебютуватиме на чемпіонаті Європи на дистанції 35 км

Переглядів: 685

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи 2018 року та учасник Олімпійських ігор-2020 Мар’ян Закальницький у спортивній ходьбі активно продовжує підготовку до майбутніх іміджевих стартів.

Уродженцю села Верхня й атлету Школи вищої спортивної майстерності Донецької області через виключення зі змагальної програми звичної йому дистанції 50 км наразі доводиться перебудовувати свої тренування для гідного виступу на нових дистанціях 35 км і 20 км. Навчально-тренувальні збори він проходить у турецькому місті Анталія, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Sport.if.ua.

«Готуємося цілеспрямовано до чемпіонату Європи, що заплановано провести в Мюнхені (Німеччина) у серпні 2022 року, – розповідає заслужений тренер України з легкої атлетики Денис Тобіас, який є наставником Мар’яна з жовтня 2021 року. – Він як переможець попередніх змагань 2018 року має «wild card» – гарантоване від організаторів запрошення на участь. На майбутніх стартах відбудеться дебют Мар’яна у новій для європейських чемпіонатів дистанції в спортивній ходьбі – 35 км.

А на майбутніх Олімпійських іграх, що мають пройти влітку 2024 року в Парижі, для чоловіків і жінок буде тільки дистанція 20 км. Відповідно до цього сьогодні перебудовуємо роботу. Змінюємо структуру тренувань, відпрацьовуємо технічні моменти, зміцнюємося фізично. Маємо вийти на збільшення інтенсивності, щоб швидше проходити кожен кілометр.

З кінця квітня плануємо бути в турецьких горах, щоб провести чотиритижневу підготовку на певних висотах. Можливо, наприкінці травня зробимо якийсь контрольний старт. Головне – щоб на нашій рідній землі запанував мир, а ми зі свого боку прославлятимемо Україну на спортивних аренах».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: