Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Слідом за голосами». У Калуші презентували збірку творів військових письменників (ФОТО)

Переглядів: 227

У книзі представлено прозові і поетичні твори, а також – роздуми 30 учасників Всеукраїнського форуму військових письменників.

Антологію створено з ініціативи директорки Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука Тетяни Пилипець. Вона є співзасновницею форуму як платформи, на якій діючі військові ЗСУ, ветерани, журналісти, волонтери презентують свої твори. Зі збіркою знайомлять громадськість в різних містах України, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

У Калуш Тетяна Пилипець приїхала зі співзасновником Форуму, воїном, автором кількох книг Владом Якушевим, техдиректором Форуму, автором музики, та аранжувальником Ігорем Харачком і координаторкою інтернет-крамнички військових авторів Тетяною Штифурко.

Учасником презентації був і наш калушанин, військовий ветеран, автор роману «Формула крові», очільник соціального проєкту «Ветеранський простір» Ілля Тітко.

Уривки його творів увійшли до антології «Слідом за голосами». Усі, хто сьогодні був на презентації, затамувавши подих, слухали спогади Ілля Тітка про пережите під час АТО, про бої за Попасну, про болісні втрати, про винесені уроки..

Саме проєкт «Голоси» і його мандрівний формат допомагають військовим звучати поміж цивільних тут і зараз.

Схожі матеріали за тегами: «Слідом за голосами» презентація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: