Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сьогодні презентують оновлений збірник документів і матеріалів про національно-визвольну боротьба на Калущині в 1944-1946 рр.

Переглядів: 320

Сьогодні, 16 жовтня, в рамках святкування 80-ї річниці створення УПА у Меморіальному музеї «Калуська в’язниця» музейно-виставкового центру Калуської міської ради відбудеться презентація збірника документів і матеріалів «Національно-визвольна боротьба УПА та підпілля ОУН на Калущині в 1944-1946 рр».
Авторами-упорядниками збірки є наукові співробітники КЗ «Музейно-вистаковиий центр Калуської міської ради» Іван Тимів, Людмила Андрійчук, а також доктор історичних наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Малярчук, який є науковим редактором цього видання, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на МВЦ.
Автор передмови – Сергій Адамович, доктор історичних наук, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Мета пропонованої документальної збірки розкрити форми й методи боротьби українських повстанців і підпільників з радянським тоталітарним режимом.
Книга містить рідкісні неопубліковані джерела і світлини. Під час презентації обговорюватимуться джерелознавча, історіографічна й краєзнавча складові видання та пропозиції щодо вивчення і публікації джерел з історії Калущини. Очікується прибуття науковців Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. До участі в обговоренні запрошуються науковці, краєзнавці, працівники бібліотек, вчителі, студенти.

Місце проведення: меморіальний музей «Калуська в’язниця» музейно-виставкового центру Калуської міської ради (вул. Січинського, 5). Початок: о 15:00.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: