Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сьогодні у Калуші відбудеться благодійний аукціон з продажу картин 10-річного Матвія Русинкевича, сина полеглого Героя

Переглядів: 209

Сьогодні, 27 квітня, у Концертній залі відбудеться благодійний аукціон з продажу картин Матвія Русинкевича – сина Мар’яна Русинкевича – волелюбного Захисника, що віддав життя за Україну.

Маленький Матвій прагне підтримати таткових побратимів. Ідея аукціону саме його, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Такий задум у юного художника народився ще тоді, коли його тато був живим. Тривав збір на закупівлю екофлоу, але Матвійко, на жаль, не встиг продати свої картини, бо збір оперативно закрили небайдужі люди.

Сьогодні ж, коли Матвій живе із втратою найріднішої в світі людини – люблячого тата, попри свій юний вік – 10 років, він не здається та щиро хоче допомагати Воїнам, які продовжують захищати нашу землю.

У втіленні ідеї йому допомагає мама – Соломія Русинкевич, побратими полеглого Мар’яна, команда БФ «Волонтерський корпус Прикарпаття», волонтери Яна Дюг, Кароліна Козак.

На аукціоні буде представлено 10 картин, виконаних юним художником з неабияким талантом та щирим серцем. Кожна з цих робіт – це частинка Матвієвої душі, пам'ять про його татка, прагнення до миру та його безмежна вдячність тим, хто ризикує своїм життям за наше майбутнє.

Всі кошти, виручені з аукціону, будуть перераховані на офіційний рахунок БФ «Волонтерський корпус Прикарпаття», а далі – спрямовані на закупівлю тепловізійного прицілу для 1 роти 79 батальйону. Саме тут служив Мар’ян Русинкевич. Організатори зазначають, якщо вдасться акумулювати більшу суму, то її передадуть на потреби цього ж батальйону.

Запрошуємо всіх небайдужих людей долучитися до цієї благодійної події та підтримати сина Героя у його щирому прагненні зробити добро.

Це не просто аукціон – це можливість вшанувати пам'ять нашого Захисника Мар’яна Русинкевича, допомогти його побратимам та подарувати надію на майбутнє.

Початок – о 16:00.

Разом ми можемо зробити більше! Разом ми можемо здобути Перемогу!

Схожі матеріали за тегами: Матвій Русинкевич аукціон

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: