Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сьогодні відбулася перша нарада голови Калуської ОТГ Андрія Найди зі старостами сіл

Переглядів: 2316

У Калуській ОТГ утворено 11 старостинських округів, куди увійшли 16 сіл. Відповідно сільські громади у міській раді представлятимуть 11 старост. Щоп’ятниці  Калуський міський голова Андрій Найда проводитиме з ними наради.

«Ми раз у тиждень повинні зустрічатися зі всіма старостами, всіма керівниками комунальних підприємств, щоб вони озвучували, які в них проблеми, що ми можемо зробити», – зазначив у коментарі радіо «Калуш ФМ» Андрій Найда.

Сьогодні відбулася перша зустріч, у ході якої старости сіл акцентували увагу на проблемах, які їх турбують. Зокрема про проблеми Пійла та Довгого-Калуського розповіла староста Галина Гелега: «Як і в кожному селі, в наших населених пунктах є надзвичайно багато проблем. Але найперше – відсутність дитячого садочка, який є вкрай необхідним. У нас немає відведеної площі під цвинтар. Крім того, зачинений будинок культури, оскільки вакантна посада завклубом».

Загалом старости позитивно прийняли пропозицію міського голови про п’ятничні зустрічі.

«Я вже зрозуміла, що буде співпраця, що до нас дослухаються, і всі наші проблеми ми зможемо вирішувати разом на благо громади», – переконана Галина Гелега.

Староста с. Тужилів Василь Лазар у коментарі «Калуш ФМ» зазначив, що такі зустрічі могли в відбуватися і частіше: «Йде реорганізація, вивільнення людей, передаються матеріальні цінності, документи. Та й взагалі кожне село має якусь свою специфіку. Було б добре, щоб такі наради проводилися двічі на тиждень».

«У майбутньому п’ятниця в мене буде днем села, тобто я буду робити виїзні наради в тих селах – так будемо координувати наші дії. Тому проблеми Калуша ми бачимо, а охопити відразу всі села – це нереально», – резюмував Андрій Найда.

Схожі матеріали за тегами: нарада старости міський голова Калуська ОТГ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: