Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, вивіз сміття з сільських територій та розчищення каналів. Відбулася традиційна нарада зі старостами (ФОТО)

Переглядів: 294

У п’ятницю, 1 липня, у залі засідань Калуської міської ради відбулася традиційна нарада зі старостами. Обговорювали питання, пов’язані з роботою виконавчих органів та комунальних підприємств на територіях сіл громади.

Заслухали виконання протокольних доручень, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на міськраду.

Йшлося про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, про вивіз сміття з сільських територій, розчищення каналів, прокладання труб для відведення води, ініціативи старостинських округів для подання на грантовий конкурс від «Goodvalley Ukraine» тощо.

Окремим питанням обговорили спроможність сільських громад до залучення інвесторів у сфері аграрного бізнесу – розвиток тепличних господарств.

Старости впродовж зустрічі мали можливість ще й поспілкуватись із заступником начальника Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківської області Василем Тимочком. Перш за все, на що правоохоронець звертав увагу старост і рекомендував проводити відповідну роз’яснювальну роботу – зміни в законодавстві щодо підвищення відповідальності у воєнний час за крадіжки. Навіть дрібна крадіжка сьогодні класифікується як тяжкий злочин.

Ще Василь Тимочко розповів старостам Калуської громади про розпочату поліцією роботу зі встановлення приладів відеоспостереження на територіях сільських округів. Насамкінець усі разом обговорили механізми дієвої співпраці.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: