Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Світ за моїм вікном». У Калуші презентували книжку, присвячену пам'яті Михайла Коломійця (ФОТО)

Переглядів: 1207

5 грудня в Калуській центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбулася презентація книжки «Світ за моїм вікном», яка присвячена пам’яті калушанина, краєзнавця, члена НСЖУ, просвітянина Михайла Коломійця.

Книжка вийшла у видавництві «Фоліант» (Івано-Франківськ). Редактор-упорядник книги – член НСПУ, заслужений учитель України Оксана Тебешевська,  Видання книги є проектом Калуського міськрайонного товариства «Просвіта» (голова - Леся Кирилович) і профінансований за кошти Калуської міської ради, повідомляє Калуська центральна бібліотека ім.Т. Шевченка.

 Книга складається з чотирьох розділів. У першому – новели та образки Михайла Коломійця – оригінальні, пройняті непідробним ліризмом твори, у яких психологічно тонко вималювані образки людей, цікаво інтерпретовані їхні вчинки та ролі, реалії минулого та сьогодення. У публіцистиці розкрито сторінки українського відродження кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, описано цікаві факти із життя відомих людей Калущини. Другий розділ складають рецензії та відгуки на творчий доробок автора. У третьому вміщені спогади рідних, колег по перу, друзів про відомого журналіста і краєзнавця. Четвертий розділ містить світлини, які розповідають про життєвий шлях Михайла Коломійця.

Гостями заходу були учні та студенти калуських навчальних закладів, зокрема, ЗОШ №3 та Калуського політехнічного коледжу, а також відомі діячі, письменники та просвітяни Калущини – Іван Ткачик, Дарія Ониськів, Петро Шевчук, Іван Тимів, Валентина Корнійчук, Дмитро Іванців, Володимир Сивобровенко, Богдан Сімків, Ігор Ільницький, Наталія Мельник та сестра Михайла Коломійця – Марія, яка поділилася цікавими спогадами про брата.

Ця книжка буде найкращим свідченням доброї пам’яті про великого правдолюба, працелюба, патріота-українця, талановитого журналіста, письменника та краєзнавця Михайла Коломійця.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш бібліотека книжка презентація Коломієць

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: