Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Триває спільна робота над створенням екологічного профілю Калуської громади

Переглядів: 228

Відбулася робоча зустріч команди ГО «Impact center CXID.UA» з групою від Калуської міської територіальної громади із обговорення структури та змістовного наповнення екологічного профілю громади.

Наші партнери зазначають, що вже проведено SWOT-аналіз Калуської міської ТГ в контексті питань екології. Сильними сторонами громади визначені розвинена система екологічного моніторингу, наявність ефективного полігону для відходів, забезпечення якісною питною водою, високий рівень освіти населення з питань впливу промисловості на забруднення довкілля тощо, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Можливостями для покращення екологічної ситуації в громаді є наявність досліджень та інвестиційних проєктів, спрямованих на зменшення шкоди довкіллю від видобутку корисних копалин, а також можливість переробки техногенних відходів в добрива та інші продукти.

Сторони домовились про проведення наступної зустрічі після актуалізації екологічного профілю у відповідності до результатів спільної роботи.

Нагадаємо, проєкт «Створення екологічного профілю Калуської міської територіальної громади» реалізується в межах «Ініціативи з розвитку політики й адвокації в Україні», що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.

Схожі матеріали за тегами: Калуш екологічний профіль

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: