Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Тротуари і світлофори у Калуші пристосовують для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Переглядів: 662

Про це йшлося на засіданні комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

За інформацією УЖКГ Калуської міської ради, за рахунок коштів місцевого бюджету у цьому році зробили капітальний ремонт тротуарів з влаштуванням тактильної плитки та пониження бордюрного каменю на вул. Коновальця (від ПК «Юність» до вул.Коновальця), а також з пониженням бордюрного каменю без тактильної плитки на вул. Грушевського (від вул. Грушевського, 38 до вул. Винниченка (парна сторона) та на вул. Каракая (від вул. Пекарська до вул. Каракая, 10).

Проведений поточний ремонт підходів до пішохідного переходу з пониженням бордюрного каменю і на вул. Б. Хмельницького в районі Калуського політехнічного коледжу.

Також в місті облаштовано 6 світлофорних об’єктів із звуковими сигналами. Зокрема  у цьому році капітально відремонтували світлофори на перехресті вул. Дзвонарська - Ковжуна - м-н А. Шептицького та на вул. Грушевського - Винниченка.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: