Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Творчі напрацювання калуських школярів визнані найкращими на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (ФОТО)

Переглядів: 205

«Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже...» («До Основ’яненка») – саме ці слова Тараса Шевченка стали епіграфом до Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Нещодавно відбувся ІІІ (обласний) його етап. 

І всі чотири роботи, які було подано від закладів освіти Калуської громади, було високо оцінені членами журі, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Перемогу в номінації «Література» в жанрі публіцистики здобула учениця 7 класу Калуського ліцею №4 Карина Корвацька (учителька Уляна Дребот), запропонувавши одкровенні монологи з татом «Стань вічною усмішкою на моєму обличчі» (щоденник дівчинки, в якої більше ніколи не буде тата). 

Високо оцінили члени журі й збірку поезій «Почуття незламних», автором якої є учениця 11 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Софія Паращак (учителька Ольга Сербін), яка теж стала переможницею.

Оповідання «Листівка для захисника, або Мій янгол носить форму ЗСУ», яке написав учень 7 класу Калуського ліцею №2 Роман Хамуляк (учителька Наталія Пасєка) відзначено за оригінальність викладу й розкриття проблеми.

У номінації «Історія України та державотворення» переможницею визнано роботу «Жили з Україною і для України» Тетяни Павлюк, учениці 7 класу Калуського ліцею №1, учителька Оксана Німак. Школярка представила локальне дослідження історії розвитку освіти в Калуші у ХІХ-ХХ ст.

Вітання учням та їх наставникам! Побажання успіхів у наступному етапі конкурсу.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: