Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Творчу молодь громади запрошують стати дизайнером Великодньої листівки міського голови

Переглядів: 225

Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни, бо пов’язують його з Воскресінням Христовим. Традицією є вітання пасхальними листівками рідних, друзів, колег...

Молодь громади запрошують узяти участь у дизайні пасхальної листівки міського голови. Дизайн (малюнок) переможця буде зображений на листівці міського голови для привітань державних установ, підприємств, церков нашої Калуської міської територіальної громади, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди.

Творчий конкурс «Дизайн Великодньої листівки  міського голови!» проводиться з метою виявлення серед молоді талановитих дітей, мотивування їх до продовження розвитку творчих здібностей.

Основними завданнями конкурсу є заохочення талановитої молоді до навчання з оброзатворчого мистецтва, активізація творчої діяльності.

Організаторами конкурсу є управління молоді та спорту Калуської міської ради.

Конкурс має відкритий характер, участь може брати  молодь, яка має творчі здібності в галузі образотворчого мистецтва та своєчасно подали роботу за посиланням.

Учасником Конкурсу може стати молодь віком 10 до 35 років, яка проживає в Калуській територіальній громаді. Кожному учаснику надається право проявити свої творчі здібності.

Конкурсним журі буде визначено 3-х переможців у категоріях «І місце», «ІІ місце», «ІІІ місце» , «Гран-прі» та приз глядацьких симпатій, за такими віковими категоріями: 1 вікова категорія – 10-18 років; 2 вікова категорія – 18-25 років; 3 вікова категорія – 25-35 років.

Конкурс проводиться з 15 квітня по 30 квітня 2024 року.

Роботи учасників конкурсу можуть бути представлені за категоріями: Рисунок, Живопис, Графіка.

Конкурсні роботи мають відповідати наступним вимогам:

– розмір роботи не повинен бути не меншим за формат – А5 та не більшим за А3;

– зображення на форматі правильно розміщене (малюнок закомпонований згідно з композиційними принципами);

– вказано назву, техніку, розміри роботи, прізвище та ім’я по батькові, рік народження автора, рік виконання роботи та заклад освіти, в якому навчається, вчителя, що допомагав готувати твір (якщо є) за посиланням на гугл форму;

– організатор конкурсу має право на подальше використання виконаних робіт без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

Критерії оцінки конкурсних робіт (малюнків):

 

– робота відповідає вимогам;

 

– оригінальність авторського задуму та його втілення;

– художньо-естетична цінність;

– художня майстерність, композиційне і кольорове рішення тощо;

– повнота розкриття художнього образу;

Організатор конкурсу може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

Переможців Конкурсу визначає журі. Склад журі: міський голова – Найда Андрій Михайлович, начальниця управління культури та національностей та релігій Калуської міської ради – Джуган Любов Мирославівна та головний спеціаліст управління молоді та спорту Калуської міської ради.

Конкурсні малюнки за категоріями слід надсилати за посиланням на гугл форму https://forms.gle/GrCpMGj21hajvDbb7 у форматі TIFF або JPEG.

Фото також можна надіслати на на e-mail: kalushsport@ukr.net.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: