Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У дитячій поліклініці до середини листопада планують відремонтувати 3-ій поверх (ФОТО)

Переглядів: 1668

З липня цього року у дитячій поліклініці, яка повністю увійшла до структури  Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, розпочалися ремонтні роботи.

За словами головного лікаря центру Михайла Гаврилишина, створення належних умов для прийому дітей є пріоритетом в роботі адміністрації та колективу поліклініки. І дещо вже вдалося реалізувати. Зокрема, завершений ремонт реєстратури, коридору і частини кабінетів на першому поверсі. До кінця року тут планують відкрити кабінети із забору аналізів, лікаря-травматолога та інших фахівців.

Так виглядає після ремонту реєстратура.

Коридор першого поверху.

- Активно ведуться ремонти і на третьому поверсі поліклініки,  – додає Михайло  Богданович. – Наразі їх виконано на 70%. В усі кабінети вже підведена вода та каналізація, зроблене нове електропостачання, стяжка в коридорі і кабінетах, тривають підготовчі роботи до монтажу підвісної стелі й інше. Загалом плануємо все завершити до середини листопада. Тож невдовзі і на третьому поверсі будуть такі умови, як на другому, де розміщене педіатричне відділення, яке ми відремонтували у 2019 році.

На третьому поверсі обладнають кабінети для вузькопрофільних спеціалістів – хірурга, лора, ревмокардіолога, окуліста, невролога, а також кабінет лікувальної фізкультури. На придбання інвентаря для цього кабінету вже укладені договори. Сюди закуплять нові дзеркала, шведські стінки, гімнастичні лавки і мати. А повністю його доукомплектують вже в наступному році, реалізовуючи проєкт «Промінь надії», який став переможцем серед проєктів Бюджету участі.

На 3-ому поверсі ремонтні роботи в розпалі.

- Всі ремонтні роботи ми робимо за кошти нашої установи, тобто за ті, які нам виплачує Національна служба здоров’я України на підставі підписаних пакетів медичних послуг, і зароблені за надання платних послуг. Для нас важливо завершити їх якнайшвидше, бо, окрім коронавірусу, насувається і сезонний грип та ГРВІ, а пацієнтів треба приймати в нормальних умовах, – акцентує Михайло Гаврилишин. – Ми хочемо зробити все від нас можливе для покращення і якості медичної допомоги дітям, і умов. Сподіваюся, що відвідувачі бачать нашу роботу і оцінять старання медиків.

Додамо, що нарікати на ті умови, які були в дитячій поліклініці, калушанам і справді було чого. Темні коридори, обдерті стіни, обшарпаний лінолеум на підлозі, жахливі санвузли. А тепер у педіатричне відділення любо зайти: чудове освітлення, гарно пофарбовані стіни, плитка на підлозі, вода в кожному кабінеті, нові меблі, одним словом, затишно і комфортно і для пацієнтів, і для персоналу.

Прийом веде одна з найдосвідченіших спеціалістів дитячої поліклініки - лікар-педіатр Леся Черньова

У педіатричному відділенні дитячої поліклініки затишно і комфортно. Так невдовзі буде і на 3-ому поверсі.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш дитяча поліклініка ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: