Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У багатьох сільських населених пунктах Калуської громади головною проблемою залишається поганий стан доріг

Переглядів: 162

Традиційна нарада зі старостами відбулась 24 листопада в залі засідань виконкому Калуської міської ради.

Її провів Калуський міський голова Андрій Найда за участю очільників старостинських округів громади, заступників міського голови, керівників управлінь і структурних підрозділів ради, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Основний акцент зустрічі – проміжні підсумки виконаних робіт в округах. Не зважаючи на значний обсяг здійсненого в напрямку покращення благоустрою, у багатьох сільських населених пунктах головною проблемою, все ж, залишається поганий стан доріг.

Насамперед, йдеться про ділянки, які перебувають на балансі ДП «Дороги Прикарпаття», обласної служби автомобільних доріг (Тужилів, Студінка, Ріп’янка, Мислів, Яворівка та ін.Мостище, Кропивник).

Зазаначалося також на тому, що відремонтовано ряд об’єктів соціальної інфраструктури (ФАП у Середньому Бабині, Народний дім у Пійлі, система опалення Народного дому в Копанках тощо).

Місцеві мешканці активно продовжують збирати і відправляти допомогу нашим військовим. Зараз пакують для Захисників святкові «миколайчики». Обов’язково принесе святий Миколай подарунки і всім діткам Калуської МТГ, батьки яких служать чи загинули на війні проти російських агресорів, а також – діткам інших вразливих категорій, запевнив міський голова Андрій Найда.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: