Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Болехівській громаді облаштують приміщення для внутрішньо переміщених осіб

Переглядів: 284

Між ГО «Деспро» та Болехівською міською радою підписано меморандум про взаєморозуміння.

У рамках меморандуму реалізують проєкт «Підтримка притулку для ВПО у Болехівській громаді» та створять належні умови для проживання внутрішньо переміщених осіб у комунальному приміщенні громади – колишній будівлі терапевтичного відділення КНП «Болехівська ЦМЛ», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Болехівську міськраду.

Відповідно до проєкту у приміщенні облаштують санітарні вузли та виконають роботи з підключення будівлі до системи водовідведення. Зокрема, буде обладнано 4 туалетні кімнати та 2 душові кімнати. У цих приміщеннях проведуть капітальний ремонт, встановлять сантехніку, унітази, душове обладнання, бойлери, систему вентиляції, замінять електропроводку тощо.

«Оскільки для реалізації завдання з підключення приміщення для ВПО до системи водовідведення, у рамках проєкту також буде завершено виконання робіт по об’єкту «Нове будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд з потужністю 25 м куб/добу для Болехівського ліцею № 1 «Академічний», – ідеться у повідомленні.

Програма фінансуватиметься швейцарською неурядовою організацією Swiss fund for Solidarity. Проєкт виконуватиметься компанією Helvetas, за участі Skat Consulting Ltd та ГО «Деспро».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: