Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У дитячій поліклініці Калуша у розпалі ремонтні роботи. До кінця року планують завершити 1-ий і 3-ій поверхи (ФОТО)

Переглядів: 866

Приміщення дитячої поліклініки на вул. Будівельників,3, віддавна потребувало капітального ремонту. І ось після того, як з 1 липня заклад повністю увійшов до структури (і будівля, і персонал) Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, тут розпочалися ремонтні роботи.

Що саме вдалося вже зробити, "Калуш ФМ" поцікавилося у головного лікаря центру Михайла Гаврилишина.

Найперше ми значно покращили електропостачання будівлі, зокрема збільшили потужність з 20 до 65 кВт і провели заміну щитової, що забезпечить стабільну роботу електрообладнання. Загальна вартість цих робіт становить 220  тис. гривень, – розповідає керівник медустанови.

Окрім того, тривають ремонтні роботи на 1-му поверсі. Тут оновлюється вестибюль, завершується ремонт реєстратури, коридору, проводиться заміна дверей на металопластикові, на що передбачено близько 700 тис. гривень.

А допоки в реєстратурі йде ремонт, відвідувачів приймають у пристосованому приміщенні.

За словами Михайла Богдановича, також адміністрація планує до нового року провести капітальний ремонт 3-го поверху (від стін до підлоги, пожежної сигналізації й іншого). Проте через технічні причини виконання цих робіт затримується:

Ми вже двічі оголошували тендер на цей ремонт через електронну систему державних закупівель ProZorro, проте у зв’язку з тим, що тендерна документація переможця та інших учасників не відповідала заявленим вимогам, підсумки торгів були анульовані. Черговий, уже третій тендер, запланований на 18 вересня. Сподіваюся, що він відбудеться. Очікувана вартість капітального ремонту близько 1 млн 544 тис. гривень.

Також у всьому приміщенні поліклініки вже провели комп’ютерну мережу, на що використали 90 тис. гривень, а лікарів повністю забезпечили комп’ютерною технікою. Це ще додатково 300 тис. гривень. Проведена вже і система відеонагляду, а зовні будівлі поновлена відмостка.

Всі ці роботи виконуються виключно за кошти Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Провів центр також тендер на закупівлю меблів для кабінетів дитячої поліклініки. На це 255 тис. гривень передбачено з міського бюджету у рамках програми підтримки первинної ланки.

Разом з тим головний лікар центру відзначив, що наразі виникла проблема з недостатністю коштів через підвищення з 1 вересня мінімальної зарплатні, оскільки це додаткові видатки в межах 250 тис. гривень в місяць.

– Хочу зазначити, що вартість декларації на одну людину Національною службою здоров’я України не підвищувалася з моменту дії програми гарантованого медичного забезпечення, тобто з липня 2018 року, – акцентує Михайло Гаврилишин. – Натомість вже тричі піднімалася мінімальна зарплатня. Відповідно це значно зменшило наші можливості для покращення матеріально-технічної бази установи. Тому ми плануємо звернутися за фінансовою підтримкою на вирішення проблемних питань до влади міста.

Проте незважаючи на сутужність з коштами ми сподіваємо до кінця цього року відремонтувати 1-ий і 3-ій поверхи не залежно від результатів виборів. Також додам, що 2-ий поверх, де розміщене педіатричне відділення, капітально був відремонтований у 2019 році.

Людмила ПАСТУШОК.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш дитяча поліклініка ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: