Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У дитячій поліклініці облаштують окремий кабінет для прийому дітей з інвалідністю

Переглядів: 1384

Окремий кабінет для прийому дітей з інвалідністю планують облаштувати на першому поверсі дитячої поліклініки.

Про це «Калуш ФМ» повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин.

Нагадаємо, що 29 грудня відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого і по-новому оснащеного третього поверху дитячої поліклініки, що на вул. Будівельників.

Після публікації цієї новини на сайті «Калуш ФМ» калушани ділилися коментарями, серед яких були зауваження щодо недоступності послуг з обстеження вузькопрофільними спеціалістами, які приймають на третьому поверсі, для дітей з інвалідністю.

Журналістка «Радіо 107,4 FM» звернулася з цього приводу за коментарем до головного лікаря Центру, в підпорядкуванні якого перебуває дитяча поліклініка.

Михайло Гаврилишин зауважив, що при ремонті першого поверху, який наразі триває, обов’язково облаштують кабінет для прийому дітей з інвалідністю, де їх зможуть приймати і вузькопрофільні спеціалісти. Ремонт тут завершать орієнтовно в березні 2021 року.

Щодо виїзду спеціалістів на дім, то наразі НСЗУ не включила це до основного пакета послуг, який оплачується державою. Тому поліклініка ці послуги і не надає, але готова це робити, якщо держава виділить фінансування.

Головний лікар також додав, що старі приміщення, якою є і будівля дитячої поліклініки, іноді технічно неможливо пристосувати до нових вимог. Тому впродовж років керівництво і клопочеться про будівництво нового медичного центру, яке можна буде виконати у відповідності до всіх норм. Але наразі міська рада попереднього скликання лише передбачила ділянку для будівництва в районі б-ру Незалежності. Попереду – велика робота, і чи просуватиметься вона – залежить від нової влади. Зрештою це будівництво потребує великих капіталовкладень, а з фінансами на найближчий рік у місті буде сутужно.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: