Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Грабівці відбувся вишкіл старшого юнацтва СУМ в Україні (ФОТО)

Переглядів: 397

Понад 40 юнаків і юначок з Києва, Краматорська, Дніпра, Хмельницького, Калуша, Тернополя та Львова  вперше побачили сумівську таборову оселю в селі Грабівка.

Вони провели там незабутніх 5 днів і 4 ночі без електрики, телефонного зв’язку та Інтернету і були від цього в захваті. Чорний Ліс захопив своєю атмосферою та мальовничістю, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на СУМ в Україні.

Вишкіл був зосереджений на сумівському світогляді. Учасники міркували і дискутували про Бога, віру і церкву, Україну і націоналізм, Організацію і сумознавство, особистість і провідництво.

Під час таборування читали і аналізували витяг з постанов збору ОУН про історію Церкви, праці Володимира Яніва та Зенона Коссака. Писали маніфест, при ватрі вишкільники розповідали про діячів ОУН-УПА, читали бандерівські оповідки друга Святослава Липовецького, мали співи, ділилися улюбленою поезією та історіями про свій СУМ.

«Захочеш і будеш, в людині, затям, лежить невідгадана сила» – з розумінням цих слів юнаки повернулися  до своїх домівок, щоб надалі гартувати себе та ставати творцями змін, – зазначають організатори. – Дякуємо кожному за те, що творили цю сумівську пригоду разом з нами!»


 


 

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: СУМ Грабівка таборування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: