Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші 20 жителям виділили допомогу на встановлення індивідуального опалення

Переглядів: 1185

Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Калуської міськради 29 травня.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року на сесії Калуської міської ради було прийнято Програму встановлення автономного опалення в багатоповерховій забудові Калуша на 2019 рік, а 23 квітня депутати затвердили Порядок надання калушанам одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення, яким визначили механізм і розмір отримання допомоги, а також перелік документів, які мають подавати заявники.

Зокрема, розмір допомоги для власників однокімнатної квартири складає 4500 грн, двокімнатної – 6500 грн, трикімнатної – 8500 грн, чотирикімнатної – 10500 грн. Щодо кімнат у гуртожитках, то тут допомога власникам однієї кімнати становить 2500 грн, а двох   – 4500 грн.

Комісія прийняла рішення надавати людям компенсацію на придбання електричних панелей. Якщо мешканці не захочуть опалювати квартиру електричними панелями, то компенсацію вони можуть використати як внесок для індивідуального опалення за допомогою газового котла.

Найперше через збитковість вирішили вивести з експлуатації котельню на вул. Писарській. Відтак мешканці десяти багатоквартирних житлових будинків на вулицях Рубчака і Грушевського та гуртожитку на вул. Рубчака, 5, залишилися без центрального теплопостачання.

Виходячи з кількості квартир, які користуються центральним опаленням від цієї котельні, у міському бюджеті на вищезгадані компенсації передбачили 1 млн 164 тис. гривень.

29 травня члени виконавчого комітету Калуської міськради, беручи до уваги  протокол засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення опалення, прийняли рішення про надання грошової допомоги першим 20 мешканцям міста, помешкання яких опалювалися від котельні на вул. Писарській і які подали заяви.

Наразі йдеться про виділення із бюджету 155 тис. 500 гривень.

Схожі матеріали за тегами: Калуш допомога.індивідуальне опалення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: