Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші 22 школярів отримують стипендії міського голови

Переглядів: 741

Цього року у Калуші стипендії міського голови отримують 22 школярів.

Як повідомила начальник управління освіти Калуської міської ради Ірини Люклян, премії міського голови виплачують переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з двох і більше навчальних предметів та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Нагадаємо, що 22 квітня на засіданні виконавчого комітету Калуської міськради прийняли рішення про збільшення розміру стипендій, а також диференціацію виплат в залежності від зайнятого місця.

Так, за зайняті І, ІІ або ІІІ місця щомісячно виплачується стипендія  в розмірі 600 грн; за зайняті  ІІ або ІІІ місця - 500 грн; за зайняті лише ІІІ місця - 400 грн. Раніше розмір виплат становив 300 грн.

Стипендії призначаються терміном на один календарний рік, починаючи з квітня кожного року.

Щодо учнів випускних класів, які отримали відповідні перемоги, то їм у квітні-травні платитимуть стипендію, а у червні на святі випускників «Будь благословенна, юносте!» виплатять одноразову грошову премію в розмірі 2 тис. грн. Раніше ця виплата становила 1800 грн.

На святі випускників також оголосять кращого випускника року, якого нагородять премією ім. Дмитра Бахматюка в розмірі 5 тис. грн.

Ця премія була започаткована у минулому році відповідно до рішення Калуської міської ради. Першим лауреатом премії ім. Д. Бахматюка була гімназистка Олена Прокоф’єва.

Схожі матеріали за тегами: Калуш школярі стипендіати

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: