Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші 54 сім’ї перебували під соціальним супроводом. 12 - через неналежне виконання батьківських обов’язків

Переглядів: 422

20 червня відбулося чергове засідання координаційної ради з питань соціального супроводу сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах,  яку очолює перший заступник міського голови Калуша Галина Романко.

Членів дорадчого органу поінформували, що впродовж першого півріччя 2019 року у Калуші здійснувався соціальний супровід 54 сімей, в яких виховується 106 дітей.

Сім’ї були взяті під соціальний супровід з різних причин. Зокрема, через неналежне виконання батьківських обов’язків – 12; підозру у вчиненні правопорушення – 4; низький рівень виховного потенціалу сім’ї  –  5; невідвідування дитиною навчального закладу – 5; влаштування дітей у прийомну сім’ю – 6; насильство в сім’ї – 4; міжособистісний конфлікт в сім’ї – 13; наявність соціально-побутових проблем сім’ї – 4; відсутність документів та реєстрації – 1.

Наразі завершено з позитивним результатом соціальний супровід 25 сімей, в яких проживає 52 дитини.

Присутнім також повідомили про здійснення соціальної роботи з сім’ями, які опинилася в складних життєвих обставинах за поточний місяць.

Серед важливих питань, які обговорили на засіданні дорадчого органу, було дотримання правил техніки безпеки під час відпочинку на літніх канікулах та контроль за дотриманням громадського порядку в студентських гуртожитках.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш сім'ї соціальний супровід

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: