Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші активно готується до відкриття будівельний супермаркет «Епіцентр» (ФОТО)

Переглядів: 2474

Будівельний супермаркет «Епіцентр» активно готують до відкриття, яке заплановано на кінець грудня.

Про це повідомляє на сторінці у Фейсбук Калуш Урбаністичний.

Вже забрукували стоянку перед магазином, змонтували вуличне освітлення і встановлюють фірмову вивіску над входом.

На огорожі при в’їзді – банер із запрошенням на роботу нових працівників.

«А ще 10 місяців тому тут був шестиметровий пагорб, що був місцем для сумнівних розваг підлітків та туалетом для продавців з ринку», - зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, що 3 вересня 2019 року у Калуші відбувся земельний аукціон, на якому продавали земельну ділянку площею 1,8344 га для будівництва та обслуговування торгового центру «Епіцентр». Компанія «Епіцентр К» сплатила за неї близько 6 млн 115 тис. гривень.

Влада міста залишилася задоволена результатом аукціону, адже загальний обсяг інвестицій компанії «Епіцентр К» становитиме близько 90 млн гривень і тут створять близько 60 робочих місць.Разом з тим забудовник взяв на себе зобов’язання вирішити проблему відходів - вивезти понад 100 тис. кубічних метрів засолених грунтів і провести рекультивацію.

Вже у січні 2020-го у Калуші розпочалися роботи з підготовки земельної ділянки для будівництва. Проте виникли певні труднощі із складуванням відходів на хвостоховищах №№1 і 2 і поблизу солевідвалу №1 Домбровського кар’єру. Роботи на деякий час призупинили і шукали виходу із ситуації. У результаті було прийняте рішення солевмісні грунти не вивозити, а перемістити на вільну територію «солянки» поряд. Продовжила підготовку території для будівництва супермаркету компанія лише в липні.

Будівельні роботи на даному майданчику виконує фірма «Київтрансбуд», яка є генпідрядником з будівництва більшості «Епіцентрів» по всій Україні.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш Епіцентр відкриття підготовка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: