Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші через борги без субсидії залишилося 2770 родин

Переглядів: 1923

Проте шанси отримати субсидію у них ще є. На погашення чи реструктуризацію боргу вони мають два місяці.

Як повідомила начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Калуської міської ради Богдана Галій, з травня уряд ввів норму, відповідно до якої наявність боргу перед комунальними підприємствами за надані послуги за два і більше місяців є підставою для відмови у призначенні субсидії на наступний період.

У Калуші за інформацією, поданою комунальними організаціями міста, таких боржників виявилося 2770. Тож цим субсидіантам перерахунку субсидії наразі не зробили.

Проте, за словами Богдани Галій, на 14 липня 233 особи із числа боржників уже подали в управління соціального захисту населення підтверджуючі документи про погашення боргу. Відповідно їм субсидія буде перерахована з 1 травня.

Тим особам, які не вкладуться з погашенням боргу у два місяці з часу отримання повідомлення про його наявність і зроблять це пізніше, субсидію поновлять лише з того місяця, в якому буде підтверджено про сплату боргу чи укладення угоди на його реструктуризацію.

Станом на 14 липня управління соціального захисту населення Калуської міськради уже призначило субсидії на наступний період 9685 мешканцям міста.

Фото: Район Володимир-Волинський

Схожі матеріали за тегами: субсидії калуш борг

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: