Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші директорів шкіл переведуть на строкові угоди

Переглядів: 964

Сьогодні, 28 травня, на сесії Калуської міськради розглянули питання про припинення безстрокових трудових договорів та укладення строкових з керівниками закладів загальної середньої освіти.

Це питання включили до порядку денного, оскільки відповідно до нового Закону «Про повну загальну середню освіту»  до 1 липня директорів шкіл, які перебувають на безстрокових трудових угодах, в обов’язковому порядку переводять на строкові трудові угоди на 6 років, а тих, які отримують пенсію за віком, - на 1 рік. Також керівник тепер може перебувати на посаді в одному закладі не більш як два терміни по 6 років поспіль.

Заступник міського голови Калуша Любов Максимович, яка доповідала з цього питання, просила депутатів надати дозвіл міському голові на припинення безстрокових угод з керівниками закладів освіти міста та укладення з ними з 1 липня строкових угод без проведення конкурсу.

Депутати прийняли з цього питання позитивне рішення. Тож на 1 рік контракти будуть укладені з директорами Калуських шкіл №№3, 6 і 7, які вже отримують пенсію за віком, а з керівниками всіх інших закладів освіти міста - на 6 років.

По суті, новий закон ліквідує поширене в українському освітньому просторі явище «вічних директорів». 

Схожі матеріали за тегами: Калуш директори школи угоди

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: