Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші до Дня вчителя нагородять більш ніж 130 педагогів

Переглядів: 1796

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають професійне свято працівників освіти – День учителя. Вшановують педагогів традиційно і в Калуші.

Як повідомила заступник міського голови Любов Максимович, цьогоріч з нагоди професійного свята відзначать понад 130 педагогічних працівників Калуша. Зокрема, золотим значком «Калуш» нагородять вчителя біології ЗОШ №3 Тетяну Бреславську.

На урочистостях з нагоди Дня вчителя також вручать премію ім. Костянтини Малицької вихователю-методисту дошкільного навчального закладу «Ластівка» Галині Дячук та вчителю історії Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Надії Кучер.

Кращих освітян відзначать і почесними грамотами, грамотами, подяками міського голови та грошовими преміями.

Загалом у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста працюють понад 1100 педагогічних працівників.

За словами заступника начальника управління освіти Калуської міської ради Лесі Кобзан, серед педагогів Калуша троє вчителів гімназії ім. Д. Бахматюка мають звання «Заслужений учитель України». Зокрема, учитель української мови і літератури Ліна Стефанюк,  вчитель фізики Олександр Безушко та вчитель географії Алла Маковська.

Є серед педагогів міста і четверо заслужених тренерів та працівників фізкультури і спорту України. Це Ігор Барна, Омелян Куцук, Юрій Кірілов та Людмила Семанишин.

Працюють у закладах освіти міста і четверо кандидатів наук: директор Калуського ліцею №10 Тетяна Федорів, вчитель української мови і літератури Калуської гімназії ім. Д. Бахматюка Галина Машталер, вчитель історії ЗОШ №3 Емілія Андріїв та керівник гуртка ЦНТТУМ Володимир Кравець.

Школярів міста також навчають 33-оє педагогів, які є лауреатами премії ім. К. Малицької. 96 учителів міста мають педагогічне звання «Учитель-методист», а 248 – «Старший вчитель».

 

Схожі матеріали за тегами: день вчителя нагородження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: