Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші до річниці ЗУНРу і розстрілу учнів торговельки організують учнівський змаг біля «Криївки»

Переглядів: 954

25 вересня  в методичному кабінеті Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулося чергове засідання міської координаційної ради з національно-патріотичного виховання під головуванням заступника міського голови Любові Максимович.

На засіданні розглянули ряд питань, зокрема, про відзначення в місті Дня захисника України, 100-річчя проголошення Західноукраїнської народної республіки і 100-річчя Акту Злуки УНР та ЗУНР та 75-их роковин розстрілу учнів Калуської торгівельної школи, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Представники управління культури, національностей та релігій, а також управління освіти повідомили членам координаційної ради про заходи, які будуть відбуватися в місті та обговорили з ними основні з них.

Також вони поінформували про проведення військово-спортивного змагу серед учнів загальноосвітніх шкіл міста, який відбудеться біля просвітницького комплексу «Криївка», та підготовку до друку другого видання про розстріляних учнів Калуської торгівельної школи.

Схожі матеріали за тегами: Калуш річниця ЗУНР торгівелька заходи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: