Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші на День міста виступить ONUKA з оркестром

Переглядів: 10882

У травні у Калуші на День міста виступить ONUKA та НАОНІ. 


ONUKA — український електронний музичний гурт, особливістю якого є використання національних народних мотивів та інструментів в електронній музиці.

Вокалісткою гурту, автором текстів, головним автором ідей є Наталія Жижченко. На сцені вона, окрім вокалу, грає на сопілці, окарині, свистульці, омнікорді, невеликих перкусійних інструментах, а також керує відтворенням семплів. Головним композитором, саунд-продюсером, аранжувальником та арт-директором проекту є Євген Філатов.

Назва проекту «ONUKA» (тобто «онука») — це данина поваги до видатного українського майстра музичних інструментів Олександра Шльончика, дідуся солістки ансамблю Наталії Жижченко.

У травні 2015 року гурт ONUKA переміг у відборі серед українських гуртів для участі у фестивалі Sziget, де виступив 11 серпня того року.

13 травня 2017 року гурт виступив як запрошений артист у фіналі пісенного конкурсу Євробачення 2017, що відбувся у Києві. У виступі взяв участь Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ).


Також разом з ONUKA НАОНІ виступить і у Калуші.

В оркестрі нараховується близько 40 народних інструментів — бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, тилинка, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та ін., що робить оркестр унікальним у світі.

Дата концерту у Калуші уже з’явилась на офіційному сайті ONUKA.


День міста у Калуші святкують в останні вихідні травня. Концерт ONUKA відбудеться 27 травня у парку культури і відпочинку ім. І. Франка. Початок о 21.00.

Святкування Дня міста у Калуші розпочнуться 26 травня. В цей день у Калуші пройде Rock-марафон. Повна програма святкування з’явиться згодом.

Минулого року на День міста у Калуші виступив гурт "THE HARDKISS".

Фото: Realist.online

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: