Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші на ЗНО з англійської мови прийшли 86% від зареєстрованих

Переглядів: 344

В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У Калуші 25 травня провели тестування з англійської мови.

У п’ятницю, 21 травня, в навчальних закладах Івано-Франківська провели ЗНО з хімії. У ньому брали участь 12 учасників з Калуської територіальної громади. У понеділок, 24 травня, абітурієнти складали тестування з іспанської, німецької та французької мов. Тестування теж відбувалося в Івано-Франківську,оскільки з Калуша тільки один учень виявив бажання складати ЗНО з німецької мови, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на kalushnews.city.

У вівторок, 25 травня, у Калуському ліцею №2 та Калуському ліцею №6 проводили тестування з англійської мови. На нього зареєструвалося 412 випускників з Калуша та Калуського району, прийшли здавати тести 353 (86% від зареєстрованих).

Роботу пунктів тестування обслуговувало 69 педагогічних та 4 медичних працівники, інформує управління освіти Калуської міської ради.

Учасники розпочали роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)».

На виконання завдань частини «Розуміння мови на слух» (аудіювання) абітурієнтам виділено 30 хвилин. Учасникам запропоновано почергово прослухати кілька аудіозаписів. Після прослуховування усіх записів учасники перенесли відповіді на тестові завдання з аудіювання у бланк А. Здійснено у пунктах тестування з англійської мови загальний контроль із використанням спеціального засобу за дотриманням абітурієнтів вимог щодо заборони мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування обробки, збереження та відтворення інформації.

Порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання учасниками тестування та персоналом не було.

Загалом для проведення ЗНО в Калуші Івано-Франківська ОДА виділила майже 300 літрів дезінфікуючих засобів та 78 тисяч захисних масок, захисні щитки та халати. Також для Калуського ліцею №2 придбали нові розетки, кабелі та подовжувачі. А ще – 9 нових ноутбуків, аби уникнути проблем зі звуком, які були на пробному ЗНО з англійської мови.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЗНО англійська мова

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: