Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші нагородили кращих тренерів і спортсменів

Переглядів: 1307

Сьогодні, 30 січня, на сесії Калуської міськради нагородили кращих тренерів і спортсменів міста за підсумками роботи у 2019 році.

Як зазначив начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим, списки кращих спортсменів і тренерів формувала координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому за поданням керівників закладів фізичної культури та спорту.

Зокрема, грамотами і преміями відзначили 10 кращих спортсменів міста в юнацькому спорті з олімпійських видів спорту, 12 - в юнацькому спорті з неолімпійських видів спорту, 5 кращих спортсменів в спорті вищих досягнень з олімпійських видів спорту та 4 - в спорті вищих досягнень з неолімпійських видів спорту, а також 6 кращих спортсменів у ветеранському спорті.

Отримали нагороди і 12 кращих тренерів.

Всім нагородженим міський голова Ігор Матвійчук та секретар міської ради Роман Боднарчук вручили грамоти, символічні статуетки та квіти. Премії кожному нагородженому відповідно до розпорядження міського голови перерахували на банківські картки.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш тренери спортсмени нагородження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: