Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші нагородили працівників соціальної сфери (ФОТО)

Переглядів: 361

З нагоди професійного свята, яке щорічно відзначають у першу неділю листопада, відбулося нагородження працівників соціальної сфери

Грамотами Калуського міського голови та грошовими преміями було відзначено 4 працівників центру соціальних служб, 10 працівників управління соціального захисту населення та 9 працівників територіального центру соціального обслуговування. Це люди, праця яких сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Нагороди вручила заступниця міського голови Надія Гуш.

Працівники соціальної сфери з початку війни взяли на свої плечі важку, але важливу ношу – допомогу внутрішньо переміщеним особам та сім’ям військовослужбовців. Зокрема, працівниками управління соціального захисту зареєстровано майже 5,5 тис. ВПО.


Центр соціальних служб з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну забезпечує організацію та проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які постраждали від війни. З установою з 2015 року тісно співпрацює громадська організація «Сім’я захисника», яка опікується сім’ями військовослужбовців та матерями наших загиблих Героїв. Курує роботу дружина одного з наших бійців.


Територіальний центр соціального обслуговування допомагає громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. А у викликах сьогодення батьків мобілізованих бійців, людей похилого віку, які потребують догляду, беруть на негайний облік.


Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Добродія Калуська» продовжує з трепетом піклуватися про людей з інвалідністю, які під час війни потребують особливої уваги.


Важливо, що ініціативи щодо розвитку соціальної роботи в громаді активно підтримують всеукраїнські та міжнародні організації. Спільними заходами та зусиллями усі разом працюємо над покращенням добробуту соціально незахищених верств населення громади.

Схожі матеріали за тегами: Калуш соціальні працівники нагородження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: