Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші нагородили учасників виставки-огляду «Мій домашній улюбленець» (ФОТО)

Переглядів: 300

Учора відбулася підсумкова програма та нагородження учасників виставки-огляду «Мій домашній улюбленець». Навіть погода не змогла перешкодити присутності юних калушан зі своїми улюбленцями у конференц-залі Калуського міського центру соціальних служб. Було людно та гамірно…

Всі учасники виставки розповідали один одному про своїх домашніх тварин, їхні звички, поведінку та які смаколики вони полюбляють, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Різноманіття тварин на виставці було достатньо. Зокрема, представлені були, крім традиційних котів та песиків, ще й хом’ячки, декоративні пацючки, кролики і навіть черепаха, про улюблених кізочок, корів та великих собак присутні дізнавалися з розповідей учасників. А вони були дуже цікаві. Всі учасники виставки отримали можливість познайомитися з іншими тваринами, отримати дипломи за активну участь у вікторині, а також смаколики для себе та своїх улюбленців. Віковий ценз учасників був необмежений, він становив від 5 до 60 років, тому організатори вдячні всім, хто брав участь в онлайн-конкурсі впродовж місяця.

На завершення голова ГО «Дім Сірка» Леся Кошелєва повідомила про кількість тваринок, які перебувають у їхньому притулку та потребують тепла людського серця та власної домівки. Прихистити та обігріти собачку чи кота з вулиці, нагодувати безхатченків, любити та оберігати всіх тварин – так повинен чинити кожен, без винятку. Адже, відповідальність за весь тваринний світ як складову частину природи та національне багатство України починається саме з нас.

Калуський міський центр соціальних служб висловлює щиру подяку учасникам заходу за любов до тварин та активну громадянську позицію, а також голові ГО «Чисті серця» Михайлові Найді – за надані смаколики для тварин та представництву Дитячого фонду UNICEF – за подарунки.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: