Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші обговорили переселення внутрішньо переміщених осіб

Переглядів: 390

Учора, 2 серпня, міський голова Андрій Найда за участю заступників міського голови Надії Гуш, Богдана Білецького, начальниці управління освіти Ірини Люклян, начальника управління комунальної власності Олександра Челядина, заступника начальника управління комунальної власності Івана Шуляра та головної спеціалістки загального відділу виконавчого комітету Калуської міської ради Мар’яни Думенко провів нараду щодо переселення внутрішньо переміщених осіб, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на міськраду.

З початку війни у нашу громаду евакуювалися близько 10 тис. осіб. Значна частина з них повернулася вже додому, але певній кількості, на жаль, вже й немає куди повертатися.

З перших днів війни заклади освіти для багатьох переселенців стали прихистком. І на сьогодні у них проживає до сотні внутрішньо переміщених осіб. У зв’язку з можливим початком роботи залучених установ за призначенням є потреба у наданні нашим тимчасовим мешканцям іншого місця проживання.

Тому на зустрічі й обговорили альтернативні місця тимчасового або соціального житла.

«Ми докладемо всіх зусиль, щоб люди, які постраждали від війни, відчували себе комфортно у нашій громаді», – зазначив очільник Калуської громади Андрій Найда.

Схожі матеріали за тегами: Калуш міськрада ВПО переселення нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: