Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші обговорили стан підготовки закладів бюджетної сфери до нового опалювального сезону (ФОТО)

Переглядів: 299

З метою належної підготовки закладів бюджетної сфери Калуської міської територіальн «Мінерал» відбулася нарада під головуванням міського голови Андрія Найди за участі заступників міського голови, старост сіл громади, керівників закладів культури, освіти та інших бюджетних установ. Взяли участь в нараді і представники підприємств, які надають послуги з газопостачання та теплопостачання.

Міський голова Андрій Найда на початку наради наголосив, що забезпечення вчасного підключення усіх закладів нашої громади до опалення є на сьогодні одним із його першочергових завдань, як і усіх керівників закладів бюджетної сфери, а у зв'язку з прогнозованим підвищенням цін на енергоносії та необхідністю проходження процедур закупівель газу слід ретельно з’ясувати усі проблемні питання та вжити заходів щодо їх усунення, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Відповідно до порядку денного розглянули п'ять питань. Зокрема про умови укладання договорів з постачання природного газу на опалювальний період бюджетними установами згідно з результатами онлайн наради з заступником містра розвитку громад та територій України від 5 жовтня розповів заступник міського голови Богдан Білецький.

По питаннях відновлення газопостачання для бюджетних установ Калуської громади доповів головний інженер Калуського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» Степан Винник.

На проблемних питаннях, які існують і можуть спричинити невчасне підключення тепла у закладах освіти, культури та медицини, зупинилися керівники відповідних установ.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів міської ради та комунальних установ і підприємств надані протокольні доручення щодо усунення наявних недоліків і опрацювання необхідних документів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш опалення підготовка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: