Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші обговорювали, як зробити так, щоб всі калушани платили податок на нерухоме майно

Переглядів: 582

14-го листопада у Калуші відбулось засідання комісії із забезпечення своєчасності і повноти сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На комісії головував начальник управління економічного розвитку Калуша Юрій Соколовський.

Наразі, як у Калуші, так і загалом по Україні, багато власників нерухомості не платять податок на нерухомість. Податок повинні платити ті, хто володіє квартирою більшою за 60 кв. м та/або будинком більшим за 120 кв. м. Ставку податку визначають місцеві адміністрації. У Калуші з 2018 року вона становитиме 16 гривень у рік за кожен додатковий кв. м.

Для юридичних осіб, які володіють нерухомістю, ставка є вищою.

Проблема, яку обговорювали на засіданні у Калуші –те, що у місцевої фіскальної служби немає інформації про площі нерухомості усіх калушан. Це стосується як фізичних, так і юридичних осіб, тобто податок на нерухомість у Калуші не платить і частина підприємців.

За законом власники нерухомості повинні самі звертатись у податкові органи і звіряти наявність своїх даних. Та робити це у них немає жодної зацікавленості.

Тому, щоб збільшити надходження у місцевий бюджет, управління економічного розвитку Калуша звернеться у  державне підприємство «Національні інформаційні системи» з проханням надати фіскальній службі доступ до інформації про нерухоме майно калушан.

Наступний раз засідання комісії із забезпечення своєчасності і повноти сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у Калуші відбудеться вже у 2018-му році.

Фото: Укрінформ

Схожі матеріали за тегами: податок нерухоме майно соколовський

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: