Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші оголосили конкурс з перевезення пасажирів на двох міських маршрутах

Переглядів: 344

Виконавчий комітет Калуської міської ради оголосив конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування Калуської міської  територіальної громади.

Об’єктом конкурсу є об’єкт 4, який включає два маршрути:

№8 «Карпатська кераміка – Височанка» по вул. Євшана (1 транспортний засіб);

Перевезення пасажирів здійснюватиметься у звичайному режимі руху щоденно. Інтервал руху: робочі дні – 1 год. 06 хв.;  субота – 1 год. 07 хв;  неділя – 1 год. 09 хв.

№4 «Карпатська кераміка – Долинська»  (2 транспортних засоби).

Перевезення пасажирів здійснюватиметься у звичайному режимі руху щоденно. Інтервал руху: робочі дні – 28 хв.;  субота –  51 хв.;  неділя – 53 хв.

Всього 3 основні транспортні засоби та 1 резервний.

Обов’язковою умовою конкурсу є те, що транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень на міських автобусних маршрутах, повинні відповідати І або ІІ класу. Автобуси для перевезень на міських автобусних маршрутах повинні бути місткістю понад 22 пасажири, крім водія, призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, кількість дверей для входу - виходу не менше двох і обладнані пристроями для їх автоматичного відкриття. Також транспортні засоби повинні відповідати вимогам безпеки, охороні праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованим відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному санітарному і технічному стані і здійснювати перевезення з визначеними режимами руху.

Ще однією вимогою є забезпечення роботи на об’єктах конкурсу транспортних засобів( до 49 відсотків), пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Документи на конкурс приймаються до 25.10.2021 року включно.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 09.11.2021 року о 14:00 за адресою: м. Калуш ,вул. І.Франка,1 (зал засідань виконавчого комітету Калуської міської ради).

Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за телефоном (03472) 6-52-21, тел.- факс (03472) 6-04-32 (управління економічного розвитку міста Калуської міської ради), або  електронною адресою:  transport20@ukr.net.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш конкурс перевезення пасажирів

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: