Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші оголосили набір кандидатів на програму «Прийміть дитину у родину»

Переглядів: 667

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, пов’язана з тимчасовим доглядом та вихованням дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, або її батьками складних життєвих обставин.

Калуський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголосив набір кандидатів у патронатні вихователі з метою створення найкращих умов для зростання дитини та подолання складних життєвих обставин. До співпраці запрошують усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.

Оптимальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини і не повинен перевищувати трьох місяців.

Оплата послуг за здійснення патронату над дитиною здійснюється шляхом грошового забезпечення у розмірі п’ять прожиткових мінімумів та виплати соціальної допомоги на кожну дитину.

Якщо ваша сім’я має позитивний досвід виховання дітей, користується авторитетом у громаді та ви маєте бажання стати патронатним вихователем, то просять звертатися у Калуський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання детальної інформації за адресою: вул. Пушкіна, 9а, тел.: 7-00-75.

 

Схожі матеріали за тегами: діти допомога

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: