Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші після ремонту відкрили чотири садочки (ФОТО)

Переглядів: 985

15 липня після традиційно проведених літніх ремонтних робіт відчинили  двері заклади дошкільної освіти «Калинка», «Ластівка», «Золотий ключик», а з 22 – й ДНЗ «Журавлик».

У міському бюджеті на проведення капітальних робіт у десяти садочках передбачено 1 млн 885 тис. гривень та на придбання ремонтних матеріалів – 160 тис. 421 гривню, інформує прес-служба Калуської міської ради.

Завдяки належній співпраці з виконавцями, своєчасному фінансуванню у «Журавлику» зробили капітальний ремонт харчоблоку, у «Ластівці» - капітальний ремонт системи опалення, у «Калинці» - ремонт підлоги, стін у групових приміщеннях та спальних групах, заміну труб теплопостачання в підвалі, у «Золотому ключику» встановили пандус, здійснили заміну водоканалізаційних труб, облаштували підвісну стелю в груповій кімнаті. У цих закладах також пофарбували обладнання спортивних та ігрових майданчиків і оновили групові приміщення.

 Окрім того, для цих садочків придбали меблів на суму тис. 890 грн, м’якого інвентаря – на 55 тис. 927 грн. В ДНЗ «Журавлик», «Калинка», «Ластівка» закупили технічне обладнання на суму 44 тис. 180 грн, в ДНЗ «Ластівка» - посуд на 6 тис. грн, для ДНЗ «Журавлик» придбали комп’ютер за 8 тис. 798 грн.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш садочки ремонт відкриття

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: