Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші презентували календар «30 років Калуському об’єднанню ветеранів Афганістану» (ФОТО)

Переглядів: 1723

12 лютого у центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка з нагоди тридцятих роковин виведення радянських військ з Афганістану калушанам презентували настінний календар «30 років Калуському об’єднанню ветеранів  Афганістану».

Гостями заходу були воїни-афганці Володимир Сорохтей, Богдан Тимків, Богдан Никорович, Борис Апостолов, Василь Ткач, Володимир Гладкий, Геннадій Молодой, Петро Гаврилів, Тарас Когут, Володимир Пилипович та Орест Щербій.

Проект «Формування національного світогляду, військово-патріотичне виховання молоді, - випуск військового календаря до 30-ї річниці виводу військ з Афганістану» став одним з переможців конкурсу проектів громадських організацій у 2018 році. На видання настінного календаря  із міського бюджету виділили 15 тисяч гривень. Розробили та реалізували цей проект члени Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Голова об’єднання ветеранів Афганістану Володимир Сорохтей розповів, як збирали і зберігали фотографії, представлені у календарі. Він також додав, що цей настінний календар із фотографіями воїнів-афганців, розроблений на 2019-2022 роки, виданий накладом 250 примірників. Календар з метою військово-патріотичного виховання та для вшанування пам’яті усіх калушан, які брали участь в військових діях в Афганістані, розповсюдять серед молоді та школярів міста


Схожі матеріали за тегами: Калуш календар воїни-афганці презентація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: