Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші презентували книгу франківської письменниці Оксани Кузів «Єнчий світ»

Переглядів: 789

29 вересня у Калуші відбулась презентація книжки письменниці Оксани Кузів «Єнчий світ».

Зустріч провели також  до свята Всеукраїнського дня бібліотек. Вона відбулась в центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка. На презентацію книги та зустріч з письменницею прийшли понад 30 людей.

Як повідомляє сторінка Калуської центральної системи, письменниця та журналістка Оксана Кузів мешкає та працює у Івано-Франківську.

2014 року вона дебютувала як автор прозової книги «Адамцьо», котра за два роки витримала п’ять перевидань і стала «Книгою року у молоді Прикарпаття», а наступного — потрапила до списку 80-ти найкращих книжок України за останнє десятиліття за рейтингом «Україна читає дітям».

2015 року світ побачив її поетичну збірку « В закапелках душі», 2016-го - книга прози «Назови мене своєю», котра на 23-му Форумі видавців у Львові увійшла у ТОП- 5 найбільш популярних книг. У 2017-му – читачі отримали ексцентричний роман із неоднозначною назвою «Щемить», котрий видавництво «Апріорі» визнало бестселером за той же рік, а в 2018-му вийшов друком роман «Собача любов» та збірка поезій «Задивлена в небо». Літературні критики віднайшли співзвучність бувальщин Оксани Кузів із новелами Василя Стефаника.

Презентована нова книга «Єнчий світ», видана Львівською літературною аґенцією «Піраміда». Цікаво, що до що створенням книги долучились інші члени сім’я Кузівих: на обкладинці – картина чоловіка Богдана, ілюстрації і форзаци – картини сина Ореста.

 

 

Схожі матеріали за тегами: бібліотека презентація оксана кузів

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: