Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші презентували книгу Іванни Неділенко «Люблю я України дивокрай» (ФОТО)

Переглядів: 450

18 серпня в центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася презентація книжки «Люблю я України дивокрай» Іванни Неділенко, просвітянки, членкині ГО «Союз українок», яка вийшла частково за кошти з міського бюджету за підтримки комісії по книговиданню місцевих авторів міста Калуша, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку установи.

У книзі зібрані матеріали дослідження історії створення гімназій у Галичині та відображені натхненні ідеї та думки про відновлення гімназії в місті Калуші її творців і організаторів Романа Сушка та Анатолія Неділенка. Збірник містить літературні матеріали, архівні нотатки, листи, спогади однодумців, записані й систематизовані авторкою та дружиною Іванною Неділенко.

Привітати авторку з виходом книги прийшли: начальниця управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради Любов Джуган, голова калуського міськрайонного об`єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Леся Кирилович, голова Калуської міської філії «Союзу Українок» та керівниця Народного аматорського театру «Любарт» Любов Липовська, друзі, колеги та однодумці – Наталія Стасюк, Марія Чіх, Валентина Коваленко, Лариса Маланчук, Марія Сербин, Христина Мілевич, Микола і Леся Кецмани, Ольга Рекунова, Ірина Слезінська та багато інших.

Модерувала презентацію Оксана Яворська, вчителька української мови та літератури Калуського ліцею №3.

Іванна Неділенко подякувала всім тим, хто відгукнувся на цю ідею, висловив свою життєву позицію, надавав фінансову та моральну підтримку, а також тим, хто зацікавився книгами і прийшов на презентацію.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: