Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші презентують збірник про міську раду першого демократичного скликання

Переглядів: 576

Сьогодні,1 грудня, у Палаці культури «Мінерал» відбудеться презентація збірника «КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА ПЕРШОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО  СКЛИКАННЯ: ІСТОРІЯ В ДОКУМЕНТАХ».

Про це повідомляє Музейно-виставковий цент Калуської міськради.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», ця книга - це збірник документів і матеріалів, який присвячений 30-ій річниці першого демократичного скликання у Калуші. Вона містить унікальні документи та матеріали про діяльність Калуської міської ради народних депутатів Івано-Франківської області першого демократичного скликання, яка широкомасштабними акціями пробуджувала свідомість і національну гордість українців.. Короткий історичний нарис у хронологічному викладі «мовою документів» у контексті суспільно-політичних процесів в Україні закарбував сотні імен особистостей, котрі підтримали паростки відродження та жертовною працею сприяли державницькому поступу.

Видання адресоване громадськості та молоді, розповідає про доленосні та хвилюючі часи відновлення державності в Україні.

Над книгою працювали доктор історичних наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Малярчук,  заслужена вчителька України Калуського ліцею №10 Ольга Кецмур та старший науковий співробітник Меморіального музею «Калуська в’язниця» Олег Відливаний.  

Книга видана за фінансової підтримки міського голови та Калуської міської ради.

Вхід по запрошеннях.

Реєстрація на презентацію розпочинається о 13:30.

Початок презентації о 14:00.

У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією та поширенням COVID-19 присутніх просять дотримуватися карантинних обмежень.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: