Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші пробне ЗНО здавали 752 учасники

Переглядів: 1050

На базі двох освітніх закладів Калуша (СШ№2, ЗОШ №6) 24 та 31 березня відбулося пробне тестування з української мови та літератури, математики, історії України, географії, фізики, хімії, біології, іноземних мов. Мета проведення пробного ЗНО - ознайомлення з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Участь у пробному тестуванні дала можливість відчути атмосферу ЗНО та дізнатися про всі його етапи проведення. Для організації пробного незалежного оцінювання були залучены 126 педагогічних працівників, які працювали у 56 аудиторіях. У тестуваннях взяли участь 752 учасники, не з’явилось 28, явка становила - 96,4%, повыдомляє сайт Калуської мыської ради.

У 2018 році обов’язковою складовою тестів з іноземних мов є оцінювання навичок сприйняття мови на слух (аудіювання). У зв’язку із зазначеним вище аудиторії пунктів  проведення ЗНО  з іноземних мов Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземної мови та Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 були забезпечені пристроями  для програмування компакт-дисків із звуковим записом. На це  використали 83 300 грн освітньої субвенсії та 32 595 грн з міського бюджету.

 Учасники, які брали участь у пробному тестуванні,  можуть перевірити правильність виконання завдань та вирахувати кількість набраних тестових балів, скориставшись сервером «Визначити результати пробного ЗНО» на сайті Українського центру якості освіти.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЗНО пробне

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: