Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші проводиться конкурс на кращу новорічно-різдвяну вітрину

Переглядів: 470

У Калуші оголосили конкурс на краще новорічне оформлення вітрин, фасадів та прилеглих територій будівель «Краща новорічно-різдвяна вітрина».

Учасниками конкурсу можуть бути навчальні заклади міста, заклади культури і спорту, медичні заклади, підприємства, установи та організації різних форм власності, власники об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення, повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

Кращі об’єкти визначаються за такими критеріями: привабливий зовнішній вигляд; санітарний стан будівлі; охайність прилеглої території; святкове оформлення; оригінальність та творчий підхід в оформленні.

Конкурс проводитиметься з 16 грудня 2019 року по 15 січня 2020 року.

Комісія оглядатиме композиції вітрин (фасадів) та визначатиме трьох переможців шляхом відкритого голосування. Підсумки конкурсу будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями під час проведення новорічних та різдвяних заходів.

З метою залучення широкого кола мешканців міста до визначення переможців, міська рада звертається до усіх небайдужих калушан та власників і керівників підприємств, установ та організацій міста, підприємців:

«Надсилайте свої фото (чіткі та у 3-х ракурсах) найбільш красиво та привабливо оформлених, на вашу думку, приміщень, будівель та споруд міста на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради - politkalush@ukr.net, із вказанням найменування та адреси підприємства, установи чи організації, приміщення якої відображено на світлинах та контактний номер телефону».

Схожі матеріали за тегами: Калуш святкова вітрина конкурс

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: