Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші пройдуть заходи до Дня Захисника України і річниці створення УПА (ПРОГРАМА)

Переглядів: 1772

 З 11 по 14 жовтня у Калуші проходитимуть заходи з нагоди відзначення Дня Захисника України, 78-ої річниці створення УПА та Дня українського козацтва.

Про це повідомляє пресслужба Калуської міськради.

Зокрема 11 жовтня у Калуській гімназії №9 відбудеться традиційний міський шаховий турнір, присвячений пам’яті загиблого в Афганістані Ігоря Семанишина та загиблого в АТО Павла Ліщинського. Турнір розпочнеться о 12.00.

13 жовтня відбудеться відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Михайлу Даніву на фасаді Калуської школи №6. Початок о 13.00.

Цього ж дня о 15.00 у меморіальному музеї «Калуська в’язниця» відбудеться відкриття виставки матеріалів «Спогад».

14 жовтня заплановане урочисте вшанування ветеранів УПА та воїнів АТО/ООС біля пам’ятника Роману Шухевичу. Початок о 12.00.

Схожі матеріали за тегами: Калуш День Захисника заходи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: