Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші пройшов круглий стіл до 100-річчя ведення судочинства Калуського суду

Переглядів: 545

8 листопада в Калуській центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбувся круглий стіл,  приурочений столітньому ювілею ведення судочинства на теренах Калущини.

У засіданні круглого столу взяли участь суддівський корпус та працівники апарату Калуського міськрайонного суду, місцеві адвокати, судді у відставці, студенти та викладачі Калуського Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ. Також були запрошені  міський голова Ігор Матвійчук та заступник начальника ТУ ДСА України в Івано-Франківській області Ігор Андрієчко, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Виконуючий обов’язки голови Калуського міськрайонного суду Олег Мигович у своєму виступі наголосив, що бути суддею – це не лише професія, це спосіб життя, комплекс добре відпрацьованих правил поведінки, яких потрібно дотримуватися щодня: як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Студенти-правники Катерина Шост, Любов Кохан, Денис Вовк підготували реферативні доповіді про історію ведення судочинства від найдавніших часів до сьогодення. У своїх доповідях студенти ґрунтовно викладали факти існування суддівських формацій в різні проміжки часу.

Під час проведення другої частини круглого столу були висвітлені питання, що стосувалися реформування судової гілки влади та відновлення довіри суспільства до суду. У своєму виступі студентка Даяна Пилип наголосила на необхідності дотримання норм Римської Конвенції «Про захист прав та основоположних свобод» від 1950 року. Студентка Діана Безрука підготувала доповідь «Відновлення довіри суспільства до суду як необхідна умова реформування судоустрою».

Активно брали участь у дискусії діючі судді та судді у відставці, відповідаючи на запитання студентів коледжу.

Крім того, із доповіддю про використання  інноваційних технологій у судочинстві виступив суддя Володимир Онушканич.

Модератором заходу був працівник апарату Калуського міськрайонного суду, викладач Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ Олег Ониськів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: