Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші розпочинає роботу Центр комплексної допомоги постраждалим внаслідок війни

Переглядів: 748

За підтримки ГО «Мартін-клуб» й фонду німецького співробництва GIZ на базі волонтерської спільноти БО «БФ «Крила підтримки» та ГО «Чисті серця Калуш» (вул. Пушкіна, 9а) розпочинає свою роботу Центр комплексної допомоги постраждалим внаслідок війни.

Його завдання – надання психологічної, соціальної, правової та консультації домедичної допомоги тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, постраждав від домашнього насильства і насильства за ознакою статі, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Кожен зможе звернутися до психолога, юриста чи соціального працівника. При потребі соціального супроводу буде налагоджена співпраця з державними установами. Для тих, хто не має змоги прийти особисто в центр, організовуватимуться виїзди, і до постраждалих осіб в старостинські округи теж.

Працюватиме центр з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00, починаючи вже з понеділка, 16 травня. Можна приходити (вул. Пушкіна,9а) або телефонувати (066) 544-01-05.

Куратором проєкту є правозахисниця, консультантка Фонду населення ООН Анна Карпеченкова. Анна переселилася разом із сім’єю у Калуш із Дніпра. І планує своє подальше життя пов’язати саме з нашим містом.

Анна Карпеченкова як голова ГО «Пані патронеса» планує через два тижні в Калуській громаді зреалізувати проєкт з психологічної підтримки жінок, матерів та сімей, чиї рідні перебувають на фронті.

Окрім психологічної допомоги, пропонує організувати заходи з вивчення культурно-історичної спадщини Прикарпаття.

«Калуш знаходиться в серці патріотичного руху України. Тому, думаю, для осіб, які вже оселилися в Калуській громаді (багато в кого й немає куди повернутися) важливо пройнятися цим духом і жити з усіма мешканцями в унісон», – зазначила пані Анна.

Схожі матеріали за тегами: Калуш центр допомога постраждалі.війна

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: