Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші сформували пропозицію щодо придбання житла семи дітям-сиротам

Переглядів: 805

19 серпня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Калуської міськради, на якому затвердили протокол засідання міської комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому.

Як повідомила перший заступник начальника управління соціального захисту населення Калуської міськради Світлана Прубняк, 16 серпня відбулося засідання даної комісії, на якому визначили дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 16 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку і потребують житла. Зокрема, йдеться про 7 осіб.

Зробила комісія і необхідні розрахунки за формулою щодо необхідних коштів на придбання житла за рахунок державної субвенції. Потреба становить 2 млн 321 тис.135 грн, тобто по 330 тис. 305 грн на кожне житло. Ці розрахунки передадуть в область, яка розглядатиме пропозицію і прийматиме рішення щодо виділення коштів.

Як зазначила заступник міського голови Руслана Вайда, раніше розпорядником коштів на придбання житла дітям-сиротам була служба у справах дітей, а тепер ці функції переклали на управління соціального захисту.

«Наше завдання – визначити осіб, які потребують житла, зробити розрахунок і передати його в область», - наголосила посадовиця. При цьому додала, що у 2018 році для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, за кошти державної субвенції купили соціальне житло, яке не підлягає піднайму, бронюванню, приватизації, продажу, даруванню, викупу та заставі, зокрема три квартири. Цього разу йдеться про придбання житла, яке належатиме конкретній дитині-сироті, проте є умова, що 10 років вона не матиме права його продавати.

Окрім того, члени виконкому поставили на квартирну чергу неповнолітнього калушанина, який включений до списку на придбання житла.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш діти-сироти житло пропозиція

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: