Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші створили комісію, яка займатиметься житловими питаннями дітей-сиріт

Переглядів: 204

Вчора, 14 липня, члени виконавчого комітету Калуської міської ради прийняли рішення про створення міської комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Як пояснила начальниця служби у справах дітей міської ради Леся Дзундза, ця комісія створюється відповідно до нової постанови від 26 травня 2021 №615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків». 15 липня вже відбудеться засідання цієї комісії, оскільки до 16-го  потрібно подати позиції щодо потреб у житлі  дітей-сиріт, інформує «Калуш ФМ».

«Терміни дуже стислі, постанова недавно вийшла, роз’яснення тільки зараз надходять. Тому будемо просити знову скликати виконком для затвердження протоколу комісії», – пояснила вона.

При цьому Леся Дзундза зазначила, що у Калуській ТГ є 28 дітей-сиріт, які перебувають на квартирному обліку. Проте саме ця постанова передбачає надання державної субвенції на отримання житла тільки дітям-сиротам, які перебувають на черзі на позачергове отримання житла. Таких є 4 дитини.

Виконком також затвердив положення про дану комісію і її склад. Очолить комісію заступник міського голови Надія Гуш, заступником буде Леся Дзундза.

Схожі матеріали за тегами: Калуш комісія житло діти-сироти

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: