Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші суд притягнув до відповідальності батька школяра, який знущався з однокласника

Переглядів: 570

У Калуші суд притягнув до відповідальності батька школяра, який зі своїми однокласниками в травні 2019 року та з вересня 2019 року по 29 січня 2020 року скоїв булінг.

Школярі вчиняли психологічне насильство щодо свого однокласника. Від таких дій учень 8 класу часто плакав та не мав бажання ходити до школи.

В судовому засіданні батько школяра вину визнав частково. Пояснив, що дійсно його син разом з іншим однокласниками обзивали свого однокласника, одного разу підклали йому сир на крісло.

Також одного разу між його сином і його однокласником виник конфлікт, в ході якого вони вдарили один одного. Проте батько вважає, що в діях його сина немає ознак булінгу, оскільки відсутня систематичність, також з боку його сина не було насильства та агресії відносно свого однокласника. Він вказав, що на даний час провів виховну бесіду із сином і син пообіцяв, що більше не буде ображати однокласників.

Чоловік просив врахувати, що він офіційно не працевлаштований, доглядає за хворими батьками, а тому, з огляду на скрутне матеріальне становище не буде мати змоги сплати штраф.

За результатами розгляду справи суддя визнав винним батька школяра за ч. 4 ст. 173-4 КУпАП та призначив стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», Калуський міськрайонний суд вперше притягнув до відповідальності матір школяра, який вчинив булінг.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш суд булінг

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: